Eminem, cea mai populară vedetă pe Facebook

220
< 1 min citire
Rapper-ul Eminem este, in prezent, vedeta Facebook-ului, fiind cel mai popular in reteaua de socializare, potrivit portalului Apropo.ro.
Eminem este cu mult mai popular decat Michael Jackson, cel care detinea acest titlu.
Eminem a depasit pragul celor 30 de milioane de admiratori, luni, depasindu-l cu putin pe Michael Jackson, care ocupa pozitia a doua in acest clasament pe Facebook, cu 29,8 milioane de admiratori.
In schimb, pe reteaua Twitter, Lady Gaga este cu mult mai apreciata decat Eminem, cantareata ocupand prima pozitie in clasamentul celor mai populare vedete.
In februarie, Eminem a ajuns la 1 miliard de vizualizari pe YouTube, devenind al treilea artist cu aceasta performanta. Lady Gaga are cu 190 de milioane de vizualizari mai mult, iar Justin Bieber, cu 340 de milioane de accesari mai mult.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.0265 secunde