Avionul președintelui georgian Mihail Saakașvili, întors de urgență pe aeroport!

310
25 sec citire
Avionul președintelui georgian Mihail Saakașvili, întors de urgență pe aeroport! - avion82047800-1350578662.jpg
Avionul președintelui Georgiei, Mihail Saakașvili, s-a întors de urgență, la scurt timp după decolarea de pe Aeroportul Henri Coandă, din cauza unor defecțiuni tehnice, informează știrileprotv.ro.
Mihail Saakașvili s-a întâlnit cu președintele Traian Băsescu la Palatul Cotroceni pentru a participa la congresul PPE.
Președintele trebuia să plece din București cu avionul, dar acest lucru nu s-a mai întâmplat din cauza unor defecțiuni ale aeronavei.
În urma incidentului, Mihail Saakașvili s-a întors la hotelul unde a fost cazat pe perioada șederii sale la București, completează sursa citată.
 

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Vineri, 12 Octombrie 2012
Stire din Actualitate : Avion sirian sechestrat la Ankara
Miercuri, 03 Octombrie 2012
Stire din Actualitate : Cine a câștigat alegerile din Georgia
Pagina a fost generata in 0.0371 secunde