iPhone 5 ajunge oficial în România luna viitoare

237
< 1 min citire
iPhone 5 ajunge oficial în România luna viitoare - iphone5lasdk42537600-1351242817.jpg
Operatorul de telefonie mobilă Orange România a anunțat că va aduce iPhone 5 pe piața locală din 2 noiembrie 2012, citează realitatea.net.
Orange România va oferi modelul iPhone 5 împreună cu abonamentele dedicate Panteră 31 și Panteră 51 pentru iPhone, care vor permite clienților să se conecteze la rețeaua de date mobile H+, cu viteze de până la 43,2 Mbps.
 Tarifele pentru pentru noul iPhone 5 pleacă de la 269 de euro pe un abonament de doi ani Pantera 51 și poate ajunge la 569 de euro la abonamentul Pantera 31 pe doi ani, în funcție de traficul inclus. Prețul standard cel mai scăzut este de 749 de euro, scrie Agerpres.ro.
Clienții Orange pot lansa pre-comanda pentru iPhone 5 începând de vineri, 26 octombrie, și se vor putea bucura de telefonul lor chiar în data lansării, pe 2 noiembrie 2012, menționează aceeași sursă.
 
 

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0376 secunde