Programul zilei de vineri, 7 noiembrie, de la Antena 3 Constanța

182
< 1 min citire
Programul zilei de vineri, 7 noiembrie, de la Antena 3 Constanța - 1-1762450061.jpg
Dimineața începe cu „Știri Locale & În Prim-Plan” (R), urmată de emisiunea „Bună dimineața, Constanța!”, moderată de Andreea Andronache și Mircea Ghiță, care aduce cele mai proaspete informații și subiecte de interes pentru constănțeni.
După-amiaza, începând cu ora 17:00, Larisa Voinea prezintă știrile locale, oferind cele mai importante actualizări din județ. La 17:30, realizatoarea Alina Gâju moderează emisiunea „În Prim Plan”, având invitat pe Dumitru Chisăliță, președinte al Asociației Energia Inteligentă, pentru o discuție despre provocările și soluțiile din domeniul energetic.
La 18:00, telespectatorii revin la știrile locale cu Larisa Voinea, iar de la 18:30, emisiunea „Constanța vorbește”, moderată de Cătălina Buzoianu, aduce o discuție cu Silviu-Iulian Coșa, senator PNL de Constanța, despre problemele comunității și inițiativele legislative relevante pentru județ.
Acest program oferă o combinație între informare, analize și dialog cu reprezentanții comunității, pentru a ține publicul la curent cu tot ce contează în Constanța și împrejurimi.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0533 secunde