L-ați văzut? / Bolnav psihic dispărut de la domiciliu

1001
< 1 min citire
L-ați văzut? / Bolnav psihic dispărut de la domiciliu - disparut-1313056693.jpg
La data de 10.08.2011, polițiștii Secției 3 au fost sesizați de o femeie din municipiul Constanța, cu privire la faptul că, în cursul zilei de 8 august a.c., fiul său, Liviu Ficu, în vârstă de 31 de ani, a de la domiciliu și nu a mai revenit până în prezent.
Semnalmentele persoanei dispărute sunt: înălțime 1.75 m, greutate 80 kg, ochii căprui, păr șaten tuns scurt.
Nu se cunosc obiectele de îmbrăcăminte pe care le purta tânărul în momentul dispariției.
Polițiștii spun că cel în cauză este cunoscut cu afecțiuni psihice, fiind diagnosticat cu schizofrenie paranoidă, criză de absență și pseudo absență, cât și tromboembolie pulmonară, fiind sub tratament la domiciliu.
Cetățenii care pot furniza orice informații în legătură cu această persoană sunt rugați să contacteze Secția 3 Poliție sau dispeceratul IPJ Constanța, tel. 0241.611.364 int. 20.005.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole din aceeași secțiune

Pagina a fost generata in 0.0354 secunde