Un bărbat de 78 de ani a murit în urma unui incendiu de vegetaţie. Poliţiştii au deschis o anchetă

208
< 1 min citire
Un bărbat de 78 de ani a murit în urma unui incendiu de vegetaţie. Poliţiştii au deschis o anchetă - mort-incendiu-1741529945.jpg
Un bărbat în vârstă de 78 de ani a murit, duminică, în urma unui incendiu de vegetaţie produs în judeţul Vâlcea, iar poliţiştii au deschis o anchetă pentru a stabili împrejurările exacte în care s-a produs evenimentul.
Reprezentanţii Inspectoratului de Poliţie al Judeţului Vâlcea au anunţat că poliţiştii au fost sesizaţi, duminică, în jurul orei 14, prin apel 112, cu privire la producerea unui incendiu de vegetaţie în localitatea Pietrari.
”La faţa locului s-au deplasat poliţiştii, constatând că cele semnalate se confirmă. În urma incendiului, un bărbat în vârstă de 78 de ani a fost găsit decedat”, au precizat poliţiştii.
Ei fac cercetări pentru comiterea infracţiunii de ucidere din culpă şi continuă investigaţiile pentru a stabili împrejurările exacte în care s-a produs evenimentul, transmite news.ro

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0419 secunde