Monstrul din oglindă

18
27 sec citire
Monstrul din oglindă - monstrul-din-oglinda-1782490011.webp
Trei prieteni se distrează la o petrecere a burlacilor până în zori. Se îmbată criță. Dimineața, se trezesc cu o mahmureală groaznică. Primul merge la baie, se uită în oglindă și strigă:
- Alcoolul ăsta e otravă! Mi s-au îngălbenit ochii!
Merge al doilea, se uită și el în oglindă:
- Groaznic! Mie mi s-a învinețit toată fața!
Merge și viitorul mire, se uită lung în oglindă, se întoarce palid și spune:
- Băieți, e mult mai rău... Mie mi-a crescut o verighetă pe deget și o văd pe soacră-mea în spatele meu! 

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.029 secunde