Diana Munteanu este mulțumită de viața ei

658
< 1 min citire
Diana Munteanu este mulțumită de viața ei - dianamunteanu-1311349254.jpg
Diana Munteanu, gazda emisiunii "Conferința de presă", este mulțumită de viața sa de familie, dar și de cea profesională.
De când s-a căsătorit cu fotbalistul Claudiu Niculescu și a devenit mamă, Diana simte că nu îi mai lipsește nimic și se declară mulțumită de viața sa. Ea a spus că nu își mai pierde nopțile prin cluburi, preferând să stea acasă alături de băiețelul său, în vârstă de doi ani. Primii doi ani din viața lui David au fost cei mai frumoși pentru Diana, cu toate că ea nu este o femeie casnică și își petrece foarte mult timp la serviciu.
"Se spune că sentimentul matern nu se compară cu nimic și, sincer, chiar nu se compară cu nimic! David e un copil minunat, foarte vesel și vorbăreț, deja ne înțelegem de minune", a declarat Diana pentru adpm.ro.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.0749 secunde