Incredibil! Cristi Borcea le-a făcut prietene pe Alina și Mihaela: "Nu suntem rivale, ci mai mult decât prietene. Suntem o familie"

540
1 min citire
Incredibil! Cristi Borcea le-a făcut prietene pe Alina și Mihaela:
A fost înșelată ani de zile și părăsită într-un final pentru o femeie mai tânără. A suferit, dar a avut puterea să ierte și să meargă mai departe. Mihaela Borcea este acum prietenă la cataramă cu Alina Vidican, cea care i-a furat bărbatul. Zâmbărețe, cele două au deschis un ștrand din Capitală. Și totul, ca să-i facă pe plac lui Cristi Borcea.
"Nu suntem rivale, ci mai mult decât prietene. Suntem o familie", a spus Alina pentru click. "Vrem să-i transmitem puțin din clădura de aici și să se simtă și el fericit. Suntem alături de el și ne este greu, dar trebuie să ținem capul sus. Ne ajutăm. Afacerile pe care le-a creat sunt pe mâini bune", a continuat Mihaela. Cele două au vorbit toată ziua cu Cristi la telefon și l-au ținut la curent cu tot ce se întâmplă la inaugurare. "Iubirea mea, a ieșit soarele", îi spunea Alina la telefon soțului ei. Fostei neveste, Borcea i-a urat baftă și să vină cât mai mulți clienți la bălăceală.
Cu Alina Vidican s-a iubit timp de șapte ani pe ascuns. Până 2011, când a decis să pună capăt căsătoriei. A divorțat de Mihaela în zece minute, și-au împărțit averea fără scandal, iar după trei luni s-a însurat cu Alina, cu care are un băiețel, în vârstă de doi ani. Cât timp a fost când la una, când la alta, Borcea frecventa și patul unei judecătoare, care l-a dat în judecată pentru paternitatea fiicei sale. Gurile rele vorbesc că ultima amantă ar fi fost Valentina Pelinel.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.0739 secunde