Modelling și wrestling la Jean Paul Gaultier

187
< 1 min citire
Criticii și spectatorii au asistat cu surprindere, în timpul prezentării celei mai recente colecții a creatorului Jean Paul Gaultier, organizată la Paris, la bătaia dintre câteva top modele, care a avut loc chiar pe podium.
Palmele, împunsăturile și wrestling-ul sunt foarte la modă în acest sezon, au scris cu ironie criticii de modă, referindu-se la bătaia pe care top-modelul Coco Rocha a început-o pe podiumul de defilare împreună cu alte două mane-chine.
În orice caz, se pare că însuși celebrul designer francez Jean Paul Gaultier se află în spatele acestui episod, deoarece el ar fi convins-o pe Coco Rocha că ar fi o idee bună să facă wrestling cu celelalte top modele, chiar în timpul defilării.
Coco Rocha a gustat, cu siguranță, partea amuzantă a lucrurilor, deoarece le-a rugat pe două dintre colegele sale, care așteptau în culise, să filmeze această scenă pe propriul ei telefon mobil.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.0251 secunde