Oana Zăvoranu, ultimele răbufniri la adresa lui Pepe

1833
< 1 min citire
Oana Zăvoranu,  ultimele răbufniri la adresa lui Pepe - oana-1334782845.jpg
Oana Zăvoranu este sceptică în legătură cu nunta fostului ei soț care, susține ea, nu va fi căsătorit mai mult de un an.
"Măruță nu știe că îi va năși pentru o scurtă perioadă. Nu le dau 365 de zile împreună! Nu cu un copil, cu 10 copii! Pentru că e o căsă-torie forțată, unde nu există dragoste, com-patibilitate, înțelegere, ci doar înșelăciune din partea ei, care i-a spus că e borțoasă când nu se mai putea face nimic, și răzbunare prostească și distructivă din partea lui, pentru a arăta lumii cât de fericit și de împlinit e el la nici un an de la despărțirea de mine", a declarat, pentru Ring, Oana Zăvoranu.
Chiar dacă astăzi este ziua cea mare pentru Pepe, fosta lui soție nu este convinsă că o soție și un copil sunt ceea ce și-ar fi dorit cântărețul. Oana a mai declarat că lacrimile pe care le-a vărsat ea în urmă cu o săptămână l-au bulversat pe acesta.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Joi, 22 Martie 2012
Stire din Monden : Pepe se însoară după Paște
Pagina a fost generata in 0.0536 secunde