ALEGERI CONSTANȚA / ROMÂNIA TV: "Decebal Făgădău a câștigat Primăria Constanța"

16468
5
< 1 min citire
ALEGERI CONSTANȚA / ROMÂNIA TV:
Potrivit postului de televiziune România TV, Decebal Făgădău a câștigat Primăria Constanța. Vom reveni cu amănunte!

Comentează știrea

toti votantii psd
5 iunie 2016
sa mi-o suga

si ei si familiile lor

vaii
6 iunie 2016
sper sa foe o eroare

Asa se intampla cand aduce toti tiganii si bosorogii la vot. Sper totusi sa nu fim nevoiti sa il suportam 4 ani pe hotzul asta ordinar instruit de mazare

Dolph Lundgren
6 iunie 2016
La vremuri noi, tot noi ...

CLANUL IUDEO-MAZARIST a " REUSIT " in 16 ani sa injumatateasca populatia orasului, sa DISTRUGA locurile de munca, sa faca cele mai mici salarii si cele mai scumpe preturi, cea mai scumpa GIGACALORIE, cea mai scumpa apa potabila, a pus mana pe TOATE INSTITUTIILE PUBLICE din oras, a DISTRUS TOATE parcurile si oazele de verdeata, transformand fostul al doilea oras al tarii intr-o COCINA TIGANEASCA plina de PROSTITUATE, PESTI, CARCIUMI, BARURI si CLUBURI ale DEPRAVARII !!! " DORMITI " linistiti constanteni !!! MAFIA va avea " grija " de voi pentru inca 4 ani !!!

Un anonim nesuferit
6 iunie 2016
Nimic

Dureros nu este faptul ca dam sansa unui om ca toti restul sa ne indrume sacrul camin catre "ceva" , dureros nu este nici faptul ca permitem monotonie si stagnate, dureros nu este ca nu suntem capabili sa divagam de la acest drum politic monoton pe care il parcurgem de atata vreme. Dureros, dezamagitor, absurd este faptul ca nu ne dorim schimbarea. Ca vietum, traim in nestiinta in greseli purulente, iar in momentul in care ne este oferita sansa leacului, a vindecarii de aceasta maladie socialista, noi nu alegem nimic. NOI alegem nimicul. Suntem oare pregatiti de schimbare? Suntem noi gata sa fim slefuiti din marionete ale comunismului si ale dictaturii Mazare in sperante de viitor ale copiilor nostri? Ce observ este ca nu suntem gata de nimic. Si in principiu cei ce intind mana in vid si pretind raspunsuri, solutii, fapte, primesc in schimb pustiul. Sunt nimic.

badman
6 iunie 2016
Geniul

Cred ca reprezinta o adevarata performanta sa ramai de 2 ori repetent ,felicitari MACHE ai reusit sa fi ales cu 18 % .Constanteni sunt mai preocupati de SIRTAKI asa ca, meritati-va soarta

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0484 secunde