FOTO. Bursa locurilor de muncă, la Constanţa! Zeci de angajatori, peste 1000 de oferte de lucru, inclusiv pentru cei din Ucraina!

466
< 1 min citire
În aceste momente, sediul Universităţii Maritime din Constanţa este gazda unui eveniment aşteptat cu sufletul la gură atât de şomeri şi angajatori, cât şi de cei care doresc să activeze într-un domeniu nou, să schimbe un pic registrul. Sunt peste 30 de angajatori cu oferte care mai de care mai tentante. Peste 1000 de oferte de muncă pot fi consultate în cadrul acestui eveniment, iar domeniile sunt şi ele diverse.
O veste bună şi pentru cetăţenii din Ucraina, întrucât organizatorii s-au gândit şi la nevoile lor, asigurându-le un stand special.
Potrivit purtătorului de cuvânt al AJOFM Constanţa, Adelina Vlad, tot mai mulţi cetăţeni din Ucraina sunt interesaţi să îşi caute un loc de muncă, iar acum este ocazia perfectă.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole din aceeași secțiune

Pagina a fost generata in 0.0482 secunde