Galerie foto. JUMBO A VENIT DIN GRECIA, DAR CU SERVICII DE... ROMÂNIA
Asculta stirea



Comentează știrea
Aceasta se numeste strategie de marketing, de vanzari. Doar 5 case din 17 la incasat, totul pt a crea imaginea de cerinta, de succes, ca a venit lumea buluc si a cumparat pe rupte. Aiurea, un fiasco total. Ia imaginati va sa fi fost deschise toate cele 17 case, ar fi fost ici colo cativa speriati care au cumparat chinezarii de 10 15 lei. Un mare fas, aceleasi produse le gasesti la china mall si mai ieftine. Se vor convinge curand constantenii.
'' Au inceput bine '' , daca din prima zi si-au batut joc de clienti nici nu vreau sa-mi inchipui ce urmeaza dupa....Oricum , nu mai calc pe acolo !
la ce salarii se platesc poate nici casieri nu aveau ptr toate casele de marcat ..
Toată lumea are probleme financiare. Dacă doriți să împrumute bani, indiferent de suma trimisă doamnei Angele MAURIN. Acesta este singurul împrumut nu oferă nici o înșelătorie. Poti scrie la el prin: E-mail: [email protected] E-mail: [email protected] pentru toate aplicațiile de împrumut. mulțumesc Împrumut mărturie adevărată a primit







