Piața Griviței se închide! Primăria Constanța face investiții

370
23 sec citire
Timp de trei zile, Piața Griviței va fi închisă. Reprezentanții Regiei Autonome de Exploatare a Domeniului Public și Privat Constanța au anunțat că încep lucrările de reabilitare a pieței. Acestea se vor derula în perioada 4 - 6 septembrie, interval în care piața agroalimentară Grivița se va închide.
Vor fi înlocuite tarabele și vor fi executate lucrări de renovare și igienizare. Activitatea comercială nu va fi suspendată complet deoa-rece va rămâne deschis platoul mic al pieței.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0515 secunde