Campionatul Spaniei: Victorie pentru Atletico, eșec pentru Real

128
3

Formația Atletico Madrid a învins, miercuri, cu scorul de 1-0, echipa Granada, în timp ce Real Madrid a pierdut, în deplasare, scor 1-2, cu FC Sevilla, în etapa a XXX-a a campionatului Spaniei, informează Mediafax. Atletico Madrid s-a impus pe teren propriu cu Granada, scor 1-0, prin golul lui Diego Costa, din minutul 63. Real Madrid a pierdut în deplasarea de la FC Sevilla, scor 1-2. Golul madrilenilor a fost marcat de Cristiano Ronaldo, în minutul 14, în timp ce pentru FC Sevilla a înscris Bacca (19, 72). Meciurile Real Sociedad - Real Valladolid, Getafe - Villarreal, Levante - Betis Sevilla și Almeria - FC Valencia vor avea loc joi.

hermes shop wien
19 mai 2014

hermes shop kassel 34117 Stiri Sport Internațional : Campionatul Spaniei: Victorie pentru Atletico, eșec pentru Real | Ziarul Cuget Liber de Constanta Online hermes shop wien http://zxcv.dk/hermes-shop-wien-hermes-belt-for-men-2689.aspx

MBT Changa Shoes
5 iunie 2014

mbt shoes still in business Stiri Sport Internațional : Campionatul Spaniei: Victorie pentru Atletico, eșec pentru Real | Ziarul Cuget Liber de Constanta Online MBT Changa Shoes http://www.grandemask.com/mbtoutlet/sirima-mbt-shoes-sale.asp

purple hermes bags
7 iunie 2014

hermes collier de chien belt 80 Stiri Sport Internațional : Campionatul Spaniei: Victorie pentru Atletico, eșec pentru Real | Ziarul Cuget Liber de Constanta Online purple hermes bags http://www.apartpresentje.nl/big-names-tout-their-purple-hermes-bags-bags.aspx