Săgeata Năvodari, victorie în amicalul cu Concordia Chiajna

229
Divizionara secundă Săgeata Năvodari a câștigat, cu scorul de 3-0 (0-0), partida amicală susținută în compania echipei de Liga I Concor-dia Chiajna. Golurile au fost marcate de Bogdan Oprea (min. 60) și Deian Pekarov (min. 72 și 86).

Săgeata (antrenor, Aurel Șunda): Gordin, Goșa, Tudorache, S. Bar, Chețan, V. Apostol, Diaby, Tigoianu, Șicu, Jianu, D. Zaharia. În repriza secundă, au mai jucat: Fl. Olteanu, Mușuroaia, L. Rusu, B. Oprea, Pekarov, Muscă, R. Dumitru, Șamata, Ismail.

La Săgeata, a jucat 45 de minute și mijlocașul ivorian Ismail, aflat în probe. Jucătorii au primit liber, până astăzi, când va începe pregătirea meciului cu liderul clasamentului, Sportul Studențesc.