Vineri, 05 Iunie 2026

Sylvia s-a iubit cu profesorul de geografie

de Cuget Liber Joi, 10 Noiembrie 2011 679 1 min citire
Sylvia s-a iubit cu profesorul de geografie
În urma cazului elevei care și-a acuzat profesorul de viol, cântăreața Sylvia a povestit că a avut o relație, în perioada liceului, cu profesorul de geografie.
Nu mai e un secret pentru nimeni faptul că Sylvia a avut acum ceva timp o relație cu profesorul său de geografie. Acum, pentru că de câteva zile a izbucnit un scandal și o elevă își acuză profesorul de la Liceul "Jean Monnet" de viol, cântăreața și-a amintit de pasiunea pe care a avut-o pentru profesorul său de geografie.
Sylvia a avut cu acesta o frumoasă poveste de iubire, care a durat cinci ani.
"Toate fetele din liceu erau disperate după el. Avea 27 de ani, era mai mare decât mine cu 11 ani", a mărturisit Sylvia, pentru "Poveștiri adevărate".
De altfel, cântăreața a făcut meditații cu profesorul de care s-a îndrăgostit, idila lor începând când ea era în clasa a XII-a.
"În clasa a XII-a, a făcut meditații cu mine, pentru că eu dădeam bac-ul la geografie. Atunci am început să ne înțelegem bine. Simțeam amândoi că lucrurile evoluează, mereu îmi aducea cadouri din călătoriile lui. Au fost sentimente intense pe care le-am trăit la maximum. Am stat aproape cinci ani împreună", a mai adăugat fru-moasa cântăreață.
Taguri
Articolul anterior Inna: "Niciodată nu termin tot din farfurie"
Articolul următor Fondatorul Turciei moderne, comemorat la Biblioteca Județeană

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Monden

Ultima oră

Titlurile zilei