de Carmen MOCANUMarţi, 29 Mai 2018 834 < 1 min citire
Asculta stirea
Astăzi, în cadrul ședinței ordinare a lunii mai, fosta sportivă de performanță Ioana Giucăl a fost făcută cetățean de onoare al municipiului Constanța. Alături de ea s-au aflat cei mai buni canotori din România.