Accident în parcarea unui centru comercial. O femeie a ajuns la spital după impact

64
< 1 min citire
Accident în parcarea unui centru comercial. O femeie a ajuns la spital după impact - imagineepa05-1782578187.webp
Astăzi, în jurul orei 16.30, polițiști din cadrul Serviciului Siguranță Rutieră au fost sesizați, prin apel 112, cu privire la producerea unui accident rutier, în parcarea unui centru comercial din municipiul Constanța. Din primele cercetări efectuate de către polițiști a reieșit faptul că impactul s-ar fi produs între două autoturisme, conduse de o femeie, de 35 de ani respectiv un bărbat, de 44 de ani. La fața locului a intervenit un echipaj medical, care a preluat femeia, de 35 de ani, la spital pentru investigații suplimentare. Cei doi conducători auto au fost testați cu aparatul etilotest, rezultatele fiind negative. În cauză a fost întocmit dosar penal, cercetările fiind continuate de polițiști în vederea stabilirii cauzelor și împrejurărilor în care s-a produs evenimentul.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0298 secunde