Cum s-a "înțepat" Callatis în "săgețile" Năvodariului

444
2
Reprize diametral opuse făcute, sâmbătă, de Callatis și Săgeata Năvodari în derby-ul de la Mangalia. Gazdele au făcut o primă repriză foarte bună, intrând la cabine în avantaj, după ce Doicaru a transformat, în min. 45, un penalty.
După pauză, experiența fot-baliștilor din Năvodari a făcut di-ferența. S. Chițu a restabilit ega-litatea în min. 48, tot din penalty, apoi Damian a deviat nefericit cu capul în propria poartă (min. 51), pentru ca, în min. 59, acțiunea personală a lui Crețu să fie încheiată cu un șut perfect la colțul lung. Scor final, 3-1 în favoarea Săgeții.
Callatis (antrenor, Mugurel Cornățeanu): Neagu, Samson (min. 60, I. Florea), Răvoiu, Damian, Evdochim (min. 65, Miron), Huzuneanu, Cogali, Cojenel (min. 46, Calagi), Bolat, Bardu, Doicaru.
Săgeata (antrenor, Constantin Gache): Gordin, Petean (min. 46, Ochiroșii), Mișelăricu, Goșa, Toșca, N. Crețu, Vaștag, Apostol (min. 82, Șicu), Vezan (min. 87, Bold), Zaharia, S. Chițu.

matei
7 noiembrie 2011
blat nesimtit

blat ordinar! rusine tanase rusine cornatene

un delfin
ca la teatru

erau cativa baieti inteligenti la tribuna oficiala care aveau bilete la pariuri cu 1 pauza / 2 final, prietenii stiu de ce!