Lupte / Adrian Ionuț Moise și Ileana Denisa Macovei, locul 5 la CE

289
3

Sportivii români Adrian Ionuț Moise și Ileana Denisa Macovei s-au clasat pe locul cinci la categoriile 70 kilograme, respectiv 75 kilograme, la Campionatele Europene de lupte din Finlanda.
Moise a fost învins în meciul pentru locul trei de bulgarul Miroslav Stefanov Kirov, scor 5-0. Titlul european a fost câștigat de azerul Ruslan Dibirgadzhiyev, care a trecut în finalp de armeanul Grigor Grigoryan (12-2).
La feminin, Ileana Denisa Macovei a fost întrecută de Kateryna Burmistrova, din Ucraina, scor 11-0, medaliata cu aur fiind Stanka Zlateva (Bulgaria), care s-a impus în meciul cu Vasilisa Marzaliuk (Belarus), scor 4-2.

belgium hermes bags
19 mai 2014

hermes paket dauer Stiri Sport : Lupte / Adrian Ionuț Moise și Ileana Denisa Macovei, locul 5 la CE | Ziarul Cuget Liber de Constanta Online belgium hermes bags http://www.deandesign.com/belgium-hermes-bags-keywords3-hermes-bags-1441.asp

MBT Panda Shoes
5 iunie 2014

mbt shoes uk london Stiri Sport : Lupte / Adrian Ionuț Moise și Ileana Denisa Macovei, locul 5 la CE | Ziarul Cuget Liber de Constanta Online MBT Panda Shoes http://www.lapress.org/mbtshoesonline/mbt-shoes-fora.asp

hermes dorsten
9 iunie 2014

hermes website deutschland Stiri Sport : Lupte / Adrian Ionuț Moise și Ileana Denisa Macovei, locul 5 la CE | Ziarul Cuget Liber de Constanta Online hermes dorsten http://zxcv.dk/how-to-detect-a-realistic-hermes-dorsten-ladies-handbag.aspx