Săgeata victorioasă în meciul cu Dila Gori din Antalya

67

În cadrul cantonamentului pe care îl efectuează în Antalya, Săgeata Năvodari a reușit aseară o nouă victorie, 1-0 cu formația de pe locul al 3-lea din Georgia, FC Dila Gori. Golul victoriei a fost marcat de Țigoianu în minutul 75. Antrenorul Cătălin Anghel a început meciul în următoarea formula: Baican, I. Filip, Mera, Borja, V. Lupu, Muzac, Vieru, Chiacu, I. Iordache, Țigoianu, S. Chițu. În minutul 85 au mai intrat: Fl. Popa, S. Pană, Fl. Achim, Vezan, Deletic. Potrivit informațiilor oferite de ofițerul de presă al clubului, Cătălin Donose, Săgeata Năvodari va susține ultimul meci din acest cantonament cu FC Minsk din Belarus.