O seară a schimbării, dar și alta a bunei dispoziții, la Casa de Cultură

141
O seară a schimbării, dar și alta a bunei dispoziții, la Casa de Cultură - x-casa-de-cultura-1733500423.jpg

Articole recomandate

Sâmbătă, 7 decembrie, de la ora 18,30, Asociația Împreună aducem bucurie organizează un eveniment nou și unic în Constanța, la Casa de Cultură a Sindicatelor. Vor fi gazde Teodora Mețiu, expert în comunicare, și Daniel Buzdugan.

Nu ratați oportunitatea de a descoperi cum să comunicați eficient și să inspirați oamenii din jurul vostru prin puterea cuvintelor, a vocii și a gesturilor. Seara va fi presărată cu momente muzicale magice, colinde interpretate de Florian Popa (voce și chitară), Ionuț Boancheș (voce), Natalia Gribnic (pian).

La finalul evenimentului participanții se pot bucura și de un târg cu produse specifice Crăciunului.

Preț bilet : 318 lei; 212 lei; 159 lei. Biletele se găsesc pe iabilet.ro.

 

Zdob și Zdub, revin la Constanța

Anul acesta turneul „Trenulețul” ajunge în gara din Constanța duminică, 8 decembrie, ora 19.00, la Casa de Cultură a Sindicatelor, cu Zdob și Zdub, Frații Advahov, iar în vagonul pentru invitați vor fi prezente Surorile Oșoianu, pentru a oferi un spectacol cu totul special, unic în România!

Preț bilet: 290 lei; 270 lei; 250 lei. Biletele se găsesc pe iabilet.ro și la casa de bilete a sălii de spectacol. 

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.2902 secunde