Forum Economic România-Vietnam, organizat, luni, de Camera de Comerţ şi Industrie a României

153
22 sec citire
Forum Economic România-Vietnam, organizat, luni, de Camera de Comerţ şi Industrie a României - 1-1705907951.jpg
Camera de Comerţ şi Industrie a României (CCIR) organizează, luni, 22 ianuarie, la Bucureşti, Forumul Economic România - Vietnam, eveniment care va beneficia de prezenţa prim-ministrului Guvernului României, Marcel Ciolacu, şi de cea a prim-ministrului Vietnamului, Pham Minh Chinh.
Din delegaţia oficială a Republicii Socialiste Vietnam vor face parte şi reprezentanţii unor companii importante din această ţară, care activează în diferite domenii de activitate, precum: sectorul financiar-bancar, IT&C, construcţii, turism şi consultanţă. 

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0332 secunde