Breaking news Două fetițe au ajuns la spital după un accident rutier la ieșirea de pe Autostrada A4, în sensul giratoriu de la Agigea

180
18 sec citire
Două fetițe au ajuns la spital după un accident rutier la ieșirea de pe Autostrada A4, în sensul giratoriu de la Agigea - whatsapp-image-20260628-at-45356-1782655266.webp
Un accident rutier s-a produs în această după-amiază la ieșirea de pe Autostrada A4, în sensul giratoriu din Agigea.
La fața locului a intervenit un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Constanța, de tip B2.
În urma accidentului, două fetițe, în vârstă de 7 și 10 ani, au suferit traumatisme cranio-cerebrale și au fost transportate la spital pentru investigații și îngrijiri medicale.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0338 secunde