156
Clasări pe podium pentru triatloniștii de la CSM Constanța la Criteriul Primăverii - csm-1678809933.jpg

Sportivii CSM Constanța au obținut clasări pe podium și rezultate foarte bune la cel mai recent concurs de Duatlon – Criteriul Primăverii, organizat la Ploiești. În competiția rezervată juniorilor, Carol Popa a încheiat pe primul loc competiția masculină, urmat de Raul Petre, clasat pe locul 2.

În competiția feminină, Ilona Ioan s-a clasat pe locul 2. În competiția cadeților, Paul Galoiu a obținut primul loc, în timp ce Gabriel Mihăilescu s-a clasat pe locul al doilea. Sportivii sunt antrenați la CSM Constanța de antrenorul Cristian Doicescu.