Săgeata Năvodari, victorie la Galați

651
1
Săgeata Năvodari a reușit să demonstreze, și în etapa a 6-a a Ligii 2, Seria 1, că are încă multe de spus în acest campionat. La Galați, în fața Dunării, elevii lui Constantin Gache au reușit deschiderea scorului, în minutul 63, după ce Zaharia a centrat de pe dreapta, iar Chițu a înscris de la 9 metri. Scorul a devenit 1-1 în minutul 73, după ce Chelaru l-a driblat pe portarul Săgeții și a înscris la colțul scurt. Ultimul gol al întâlnirii s-a produs în minutul 76, atunci când Zaharia a marcat după o greșeală a lui Măstăcan, consfințind rezultatul final, 2-1 în favoarea formației de la Năvodari.
Săgeata: Vlad - Mișelăricu, Costachi, Goșa, F. Popa - Ochiroșii, Vaștag, Crețu, Vezan - Chițu, Zaharia; Antrenor: Constantin Gache.

fan sageata
26 septembrie 2011
ziarist slab..

Zaharia a marcat ambele goluri....mai deschide si tu netul inainte sa scrii ceva ....