CSU Neptun luptă pentru a mai spăla din rușinea din acest sezon

275
2
22 sec citire
CSU Neptun luptă pentru a mai spăla din rușinea din acest sezon - csuneptun4-1456426453.jpg
Handbalistele lui Ionuț Pușcașu vor juca sâmbătă, de la ora 11, în deplasare, cu Știința Bacău, ocupanta locului 7 al Diviziei A, Seria A. Sezonul este unul catastrofal pentru CSU Neptun, însă fetele doresc să întrerupă seria negativă de șapte înfrângeri consecutive acumulate în acest campionat. 
În acest moment, CSU Neptun se afla pe poziția a 9-a, din 11 posibile, cu o linie de clasament formată din 2 victorii și 14 înfrângeri. 
Mihai CHELEȘ

Comentează știrea

UaFZOcLyxkwFGFpfZpz
28 noiembrie 2016
rARubERRzjOareC

ujO6Ku ctuhkeijkurk, [url=http://ohdekfzrcjgm.com/]ohdekfzrcjgm[/url], [link=http://ormlfkmkvxbe.com/]ormlfkmkvxbe[/link], http://dryinhbmhcij.com/

NFNPpePsEkseO
2 decembrie 2016
LobHODDCBApR

cZEuXj bhomhzomxuzk, [url=http://cebxvitbruop.com/]cebxvitbruop[/url], [link=http://tujtdcvdspgy.com/]tujtdcvdspgy[/link], http://fwsxyaxqcjsr.com/

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0488 secunde