Fotbal / FC Viitorul zdrobește Callatis Mangalia. Scor final 5-1

482
3
Deși a fost condusă, 5 minute, FC Viitorul a zdrobit astăzi echipa Callatis Mangalia chiar la ea acasă cu scorul de 5-1. Golurile au fost marcate de Dică în minutele 7, 27, 53, Turcu în minutul 45 și Iancu în minutul 78 pentru Viitorul Constanța iar pentru echipa din Mangalia a înscris Nazâru în minutul doi. Viitorul Constanța își păstreză primul loc în Seria 1 din Liga a 2-a cu 43 de puncte urmată de Delta Tulcea cu 40 de puncte.

Radu
21 aprilie 2012
HAHA

BLAT ORDINAR! MANGALIA ARE 6 JUCATORI DE LA VIITORUL! SESIZATI-VA CUM A BATUT IASI LA MANGALIA . CUM CONDUCEA MANGALIA LA PAUZA! MAI BINE IL INTREBATI PE FLORIN PRUNEA CUM A CASTIGAT IASIUL!!!

BLAT
BLAT

BLAT NESIMTIT. RUSINICA MANGALIA. A MAI FOST SI TELEVIZAT MECIUL. SA VEDETI CUM O SA JOACE IMPOTRIVA FARULUI COPIII ACEIA DE LA MANGALIA. DACA ERAM IN LOCUL LOR NU INTRAM PE TEREN. TOTUL A FOST ARANJAT DE SUS!

da maa fost
si ce va ofticati?

ce vreti sa va dam voua meciul? voua v am dat 4 bucati! de ce? pt ca sunteti papagali! asa ca.,,,,,ne ati plictisit de mult cu promovarea voastra! :)) ce antrenor de 2 lei aveti! farule venim si va bagam in c!~acolo poate aveti si voi putere sa promovati! :)))